- Beschrijving
-
Details
Dit alkalisch reinigingsmiddel wordt voornamelijk gebruikt bij manuele reinigingsbehandeling, mede mogelijk gemaakt dankzij zijn neutrale en aangepaste samenstelling. Het is een matig schuimend en sterk alkalisch product, geschikt ter verwijdering van hardnekkige aanslagen (bv. vetten, rookaanslag, ingebrand vet, eiwitten en gelijksoortige vervuilingen op vloeren, apparatuur en wanden). Hij schikt zich ook uitstekend ter reiniging van rookkasten.
Geschikt voor hogedrukreiniging
Vanwege zijn wateronthardende eigenschappen is dit product ook geschikt voor hogedrukreiniging. Hiervoor volstaat het om vooraf grove vuildelen handmatig te verwijderen en nadien te besproeien met lage druk. Het product moet zijn tijd krijgen om in te werken, afhankelijk van het type vervuiling volstaat een wachttijd van vijf tot 10 minuten. Nadien nog even afspoelen met hoge druk.
- Geschikt voor handmatige reiniging van hardnekkige aanslagen;
- Geschikt voor hogedrukreiniging;
- Geschikt voor reiniging van rookkasten;
- Inhoud: 20 liter.
- Extra informatie
-
Extra informatie
Artikelnummer 4US083627 Type Schoonmaakmiddel Industriële reiniging Keurmerk Nee Merk Labaz ean Nee BTW-groep Omzetbelasting 21% - FAQ